Praeitų konkursų laureatai

 

2015 m. VII tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

 

Mona.png
I vieta
Mona Roždestvenskytė
(Lietuva)

 

Edit.png Soyon.png
II vieta
Mateusz Rzewuski
 (Lenkija)
III vieta
Soyon Park
(Pietų Korėja)

 

 

Markus.png Ionna.png Rimbydas.png
Diplomas
Markus Kaufmann
(Vokietija)
Diplomas
Ioanna Solomonidou
(Graikija)
Diplomas
Rimvydas Mitkus
 (Lietuva)    

 

 

2011 m. VI tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Karolina Juodelytė (Lietuva)

II vieta

Łukasz Mosur (Lenkija)

III vieta

Jakub Pankowiak(Lenkija)

Diplomantė

Yeonju-Sarah Kim(Pietų Korėja)

Diplomantė

Dovilė Savickaitė (Lietuva)

Jacinta Bicane (Latvija)    

 

 

2007 m. V tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Jurgita Kazakevičiūtė (Lietuva)

II vieta

Ka Young Lee (Pietų Korėja)

III vieta

Jean Luc Thellin (Belgija)

Diplomantai

Taras Baginec (Ukraina)  

Gijs Boelen (Nyderlandai) 

Jevgen Vereščiagin (Ukraina)

 

2003 m. IV tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Els Biesemans (Belgija)

II vieta

Matthias Franz Maierhofer (Austrija)

III vieta

Inese Ozola - Ozolina (Latvija)

Diplomantas

Taras Baginec (Ukraina)

1999 m. III tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Pavel Kohout (Čekijos Respublika)

II vieta

Dong-ill Shin (Korėja)

III vieta

Iveta Viluma (Latvija)

Diplomantai

Lionel Avot (Prancūzija)     

Joo-Yong Choi (Korėja)     

Dalia Šakenytė (Lietuva)

1995 m. II tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

nepaskirta

II vieta

Ligita Sneibe (Latvija)

Balys Vaitkus (Lietuva)

III vieta

Tobias Frankenreiter (Vokietija)

1991 m. I tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

nepaskirta

II vieta

Ligita Araja (Latvija)

III vieta

Irena Renata Budrienė (Lietuva)

Renata Marcinkutė (Lietuva)

1968 m. II Tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas

I vieta

Bernardas Vasiliauskas (Lietuva)

II vieta

Jevgenija Lisicina (Latvija)

III vieta

Giedrė Lukšaitė (Lietuva)

 

 

 

 


Konkursą globoja


Pagrindiniai Rėmėjai


Organizatoriai