Praeitų konkursų laureatai

 

Robertas_Lozinskis.png  

 

I vieta

Robertas Lozinskis

(Lietuva)

 
                             
Darija_Parhimova.png Guillaume_Durand.png Jean_Selim.png
II vieta
Daria Parkhomenko
(Rusija)
III vieta
Guillaume Durand
(Prancūzija)
III vieta
Jean Selim Abdemoula
(Šveicarija)
 

 

Jori_Sodeika.png   Motiejus_Bazaras.png
Diplomas
Joris Sodeika
(Lietuva)
 
Diplomas
Motiejus Bazaras 
(Lietuva)

 

2011 m. VI tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas.

I vieta

Evgeny Starodubtsev (Rusija)

II vieta

Rokas Valuntonis (Lietuva)

III vieta

Emil Jensen (Danija)

Diplomantai

Veronika Kopjova (Lietuva)

                Martyna Jatkauskaitė (Lietuva)                 

Motiejus Bazaras (Lietuva)

 

2007 m. V tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas.

I vieta

Edvinas Minkštimas (Lietuva)

II vieta

 Tatjana Titova (Rusija)

III vieta

 Gintaras Januševičius (Lietuva)

Diplomantai

Marko Mustonen (Suomija)

Laima Smolskaitė (Lietuva) 

Inga Vyšniauskaitė (Lietuva)

 

 

2003 m. IV tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas.

I vieta 

Sonata Alšauskaitė (Lietuva)

II vieta

Irina Zacharenkova (Estija)

III vieta

 Hiroko Koseki (Japonija)

Diplomantai

Andrius Racevičius (Lietuva)

Gintaras Januševičius (Lietuva) 

Matilda Kärkkäinen (Suomija)

 

1999 m. III tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargoninkų konkursas.

I vieta

Jan Krzysztof Broja (Lenkija)

II vieta

 nepaskirta

III vieta

Inese Klotina (Latvija)

Evelina Puzaitė (Lietuva)

Indrė Petrauskaitė (Lietuva)

Diplomantai

Tuomas Nikkanen (Suomija)

Aidas Puodžiukas (Lietuva)

 

1995 m. II tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas.

I vieta

Guoda Gedvilaitė (Lietuva)

Ivan Stepantcov (Baltarusija)

II vieta

Dror Biran (Izraelis)

Jevgenij Samoilov (Rusija)

III vieta

Gabrielius Alekna (Lietuva)

Vita Panomariovaitė (Lietuva)

 

1991 m. I tarptautinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas.

I vieta

Ohad Ben-ari (Izraelis)

II vieta

 Irma Kliauzaitė (Lietuva)

III vieta

 Aleksandra Žvirblytė (Lietuva)

Diplomantai

Aleksands Solopov (Rusija)

Vincent Schmithorst (JAV)

Daumantas Kirilauskas (Lietuva)

 

1986 m. VI tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas.

I vieta

Ina Chatipova (Moldavija)

Rokas Zubovas (Lietuva)

II vieta

Daiga Blumberga (Latvija)

Lea Eglon (Estija)

Aleksandra Žvirblytė (Lietuva)

III vieta

 Gatis Ulmanis (Latvija)

 

1982 m. V tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas.

I vieta

Zbignevas Ibelgauptas (Lietuva)

II vieta

Lembit Orgse (Estija)

Vladimir Dulov (Baltarusija)

Rūta Šmigelskaitė (Lietuva)

III vieta

Živilė Karkauskaitė (Lietuva)

Signe Kiubar (Estija)

 

1978 m. IV tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas.

I vieta

Juris Kalnciems (Latvija)

Jurgis Karnavičius (Lietuva)

II vieta

Sergejus Okruško (Lietuva)

Anto Pett (Estija)

Michailas Šramko (Moldavija)

III vieta

Jelena Bregman (Baltarusija)

Vytis Buivydavičius (Lietuva)

Oleg Krimer (Baltarusija)

Lelde Romanova (Latvija)

 

1973 m. III tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas.

I vieta

nepaskirta

II vieta

Robertas Bekionis (Lietuva)

III vieta

Ana Rabinovič (Baltarusija)

Olga Moskoljonova (Latvija)

 

1968 m. II tarprespublikinis M.K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas.

I  vieta

Aleksandra Juozapėnaitė (Lietuva)

II vieta

Aldona Radvilaitė (Lietuva)

III vieta

Raimonda Šeinfeld (Moldavija)

Teofilis Bikis (Latvija)

 

1965 m. I respublikinis M.K. Čiurlionio pianistų konkursas.

I vieta

Augustinas Maceina (Lietuva)

II vieta

Raimondas Kontrimas (Lietuva)

III vieta

Birutė Vainiūnaitė (Lietuva)

Noima Mlinarskytė (Lietuva)


Pagrindiniai Rėmėjai


Organizatoriai