12:00 - 13:00 | Atidarymo ceremonija ir burtų traukimas |
13:00 - 14:00 | Balsavimo tvarkos pristatymas |
14:30 | Pietūs - Restoranas Draugai (Vilniaus g. 4) |
17:00 - 21:50 | I turo dalyvių pasirodymai |
Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Didžioji salė (Gedimino pr. 42)
17:00 - 21:50 | Dalyvių perklausos |
10:00 - 13:45 | I turo dalyvių pasirodymai |
13:45 - 15:00 | Pietūs - Restoranas Esse, Gedimino pr. 50 |
15:00 - 18:00 | I turo dalyvių pasirodymai |
Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Didžioji salė (Gedimino pr. 42)
10:00 - 13:45 | Dalyvių perklausos |
13:45 - 15:00 | Pertrauka |
15:00 - 18:00 | Dalyvių perklausos |
10:00 - 12:50 | I turo dalyvių pasirodymai |
12:50 - 13:20 | Balsavimo biuletenių pildymas |
14:00 - 15:00 | I turo rezultatus tikimasi paskelbti apie 15:00 |
19:00 | Pietūs - Restoranas Bernelių užeiga (A. Vienuolio g. 1/ Gedimino pr. 19, Vilnius) |
Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Didžioji salė (Gedimino pr. 42)
10:00 - 12:50 | Dalyvių perklausos |
14:00 - 15:00 | I turo rezultatus tikimasi paskelbti apie 15:00 |
11:00 - 14:05 | II turo dalyvių pasirodymai |
14:05 - 15:20 | Pietūs - Restoranas Esse, Gedimino pr. 50 |
15:20 - 22:00 | II turo dalyvių pasirodymai |
Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Didžioji salė (Gedimino pr. 42)
11:00 - 14:05 | Dalyvių perklausos |
14:05 - 15:20 | Pertrauka |
15:20 - 18:25 | Dalyvių perklausos |
18:25 - 19:00 | Pertrauka |
19:00 - 20:50 | Dalyvių perklausos |
10:30 - 13:35 | II turo dalyvių pasirodymai |
13:35 - 14:50 | Pietūs - Restoranas Esse, Gedimino pr. 50 |
14:50 - 18:50 | II turo dalyvių pasirodymai |
18:50 - 19:20 | Balsavimo biuletenių pildymas |
19:40 - 20:00 | Žiuri posėdis dėl rezultatų |
20:00 - 21:00 | II turo rezultatus tikimasi paskelbti apie 20:30 |
Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Didžioji salė (Gedimino pr. 42)
10:30 - 14:30 | Dalyvių perklausos |
14:30 - 15:45 | Pertrauka |
15:45 - 18:50 | Dalyvių perklausos |
18:50 - 20:00 | Pertrauka |
20:00 - 21:00 | II turo rezultatus tikimasi paskelbti apie 20:30 |
- | Laisva diena |
14:30 | Pietūs - Restoranas Esse, Gedimino pr. 50 |
16:00 | Pietūs - Restoranas London Grill (Vokiečių g. 9) |
18:00 - 19:00 | Diplomų pasirašymas |
19:00 - 21:10 | Finalo dalyvių pasirodymai |
Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5)
19:00 - 21:35 | Dalyvių perklausos |
12:00 - 14:00 | Finalo dalyvių pasirodymai |
14:00 - 14:15 | Balsavimo biuletenių pildymas |
14:15 - 15:30 | Žiuri posėdis dėl rezultatų |
15:30 - 17:00 | VIII TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ IR VARGONININKŲ KONKURSO UŽDARYMO CEREMONIJA. NUGALĖTOJŲ PASKELBIMAS. |
17:00 | PRIĖMIMAS |
Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5)
12:00 - 14:00 | Dalyvių perklausos |
14:00 - 15:30 | Pertrauka |
15:30 - 17:00 | VIII TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ IR VARGONININKŲ KONKURSO UŽDARYMO CEREMONIJA. NUGALĖTOJŲ PASKELBIMAS. |